Oferta

Szybki kontakt: +48 501 380 083

Balustrady systemowe Q-railing

Jako przedstawiciel Q-railing Polska możemy poszczycić się zaawansowanymi technologicznie balustradami dostępnymi w naszej ofercie. Te pełne innowacji balustrady systemowe zostały wyposażone w rozwiązania godne XXI wieku. Proponowane produkty doskonale się prezentują, sprawiają że wnętrza zyskują nowoczesny, a zarazem elegancki wygląd.

Na uwagę zasługuję fakt, że balustrady można bardzo łatwo zamontować, co więcej ich zakładanie odbywa się w bez konieczności spawania. Krótki czas instalacji zdecydowanie wyróżnia balustrady systemowe na tle innych. Udogodnienia jakie niesie za sobą montaż tego typu balustrad sprawia, że nasi klienci coraz częściej decydują się na wybór balustrad systemowych.

Nietuzinkowy wygląd i niezwykła trwałość

Oprócz nietuzinkowego wyglądu, oferowany produkt odznacza się także niezwykłą trwałością. Bardzo dokładne połączenie elementów szklanych wraz z elementami stalowymi, sprawia że są to produkty o dużej żywotności. Producent zadbał o każdy detal oferowanych balustrad systemowych. Jakość ich wykonania spełnia najwyższe standardy jakości określone przez światowe trendy.

Mieliśmy przyjemność realizować wiele zleceń w zakresie montażu tego typu balustrad. Serdecznie zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć dostępnej na naszej stronie. Zobaczysz tam efekty końcowe realizowanych przez nas wcześniej projektów. Bardzo prawdopodobne, że wizualizacja montowanych przez firmę Tempra balustrad systemowych zachęci Państwa do podjęcia współpracy.

Nie ulega wątpliwości, że posiadamy jedną z najciekawszych i najobszerniejszych ofert. Proponowane przez nas balustrady systemowe to wysokiej klasy produkty, które będą Państwu służyć przez długi czas.

Konstrukcje stalowe

Balustrady i balkony

Ogrodzenia i bramy

Schody metalowe

Meble szklane

Konstrukcje szklane

Tempra Sp. z o.o. ul.Świerczewska 3 , 62-030 Luboń tel. (61) 8130-776

realizacja: