Oferta

Szybki kontakt: +48 501 380 083

Stalowe ogrodzenia posesji - Poznań

Tempra to firma o bogatej historii, posiadająca swoją siedzibę w Luboniu k. Poznania. Produkowane przez nas ogrodzenia posesji odznaczają się najwyższą jakością. Ogrodzenia ze stali zwykłej są galwanizowane w profesjonalnych cynkowniach. Dzięki temu masz pewność, że nad zapewnieniem doskonałych parametrów zakupionego produktu czuwało grono specjalistów. Właściwa galwanizacja pozwala zapewnić ochronę przed korozją na długie lata. Proponowane przez nas ogrodzenia stalowe produkujemy na podstawie wzoru inwestora lub projektu architektów. Wszystkie powierzone nam zadania wykonujemy z pełnym zaangażowaniem oraz w ścisłej współpracy z klientem. Chcemy, aby efekt końcowy naszych działań spotkał się z pełnym zadowoleniem zleceniodawcy. Jesteśmy godnym zaufania partnerem, świadczącym usługi na terenie miasta Poznań.

Estetyka ogrodzeń i bezpieczeństwo posesji

Nasze ogrodzenia stalowe dopełniają estetyczny wygląd inwestycji, a zarazem zabezpieczają posesję przed niepożądanymi gośćmi! Instalowane przez firmę Tempra bramy przesuwne również są zabezpieczone antykorozyjnie oraz spełniają najwyższe normy. Stanowią one doskonałe dopełnienie oferowanych ogrodzeń posesji. Produkujemy bramy przesuwne dla każdej inwestycji, a siłowniki przez nas stosowane są najwyższej jakości i posiadają kilkuletnią gwarancję producenta. Posiadamy doświadczony zespół pracowników, który od wielu lat z powodzeniem realizuje zlecenia w zakresie montażu ogrodzeń stalowych. Pomimo wielu sukcesów odniesionych zarówno w kraju, jak i za granicą, nie spoczywamy na laurach i staramy się ciągle poszerzać naszą wiedzę. Proponowane przez nas ogrodzenia stalowe to uznane na rynku produkty. Posiadamy najobszerniejszą, a tym samym najatrakcyjniejszą ofertę w Poznaniu. Nasza firma jest ukierunkowana na stały, dynamiczny rozwój. Każde zlecenie traktujemy jako ciekawe wyzwanie, którego realizacja zawsze kończy się sukcesem. Dzięki temu instalowane przez nas ogrodzenia posesji są solidne i spotykają się ze sporym uznaniem klientów.

Montowane przez nas bramy przesuwne oraz stalowe ogrodzenia posesji sprawiają, że Państwa posiadłość będzie wyglądać jeszcze atrakcyjniej, a w dodatku będzie bezpieczna!

Konstrukcje stalowe

Konstrukcje stalowe

Balustrady i balkony

Balustrady i balkony

Ogrodzenia i bramy

Ogrodzenia i bramy

Schody metalowe

Schody metalowe

Meble szklane

Meble szklane

Konstrukcje szklane

Konstrukcje szklane

Tempra Sp. z o.o. ul.Świerczewska 3 , 62-030 Luboń tel. (61) 8130-776

realizacja: Studio Fabryka