Oferta

Szybki kontakt: +48 501 380 083

Konstrukcje szklane

W ofercie firmy Tempra znajdziesz także kompozycje szklane w postaci zadaszeń oraz schodów. Są to nowatorskie rozwiązania nadające wnętrzu odpowiedni charakter. Obok mebli szklanych są to elementy coraz częściej stosowane do wyposażenia budynków. Trudno się dziwić, konstrukcje szklane są miłe dla oka i optycznie powiększają powierzchnię użytkową pomieszczeń. Doskonale prezentują się z elementami stalowymi. Nasi fachowcy z powodzeniem realizują projekty, zgodne z wyobrażeniami naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby konstrukcja szklana spełniała wszystkie ustalone wcześniej wytyczne. Zarówno zadaszenia, jak i schody szklane montowane przez firmę Tempra będą doskonale komponować się w Twoich wnętrzach. Zapewniamy, że każda zamówiona konstrukcja szklana zrobi pozytywne wrażenie na gościach, którzy zdecydują się złożyć Ci wizytę.


Funkcjonalność z klasą

Instalowane konstrukcje szklane spełniają najwyższe standardy jakości. Zarówno zadaszenia, jak i schody szklane stanowią świetny sposób na zapewnienie nowoczesnego wyglądu wewnątrz i na zewnątrz budynków. Wykonywane przez nas kompozycje szklane posiadają trzy zasadnicze cechy:

  • są wykonane z wysokiej jakości materiałów,
  • doskonale się prezentują,
  • są bezpieczne dla użytkowników.

Do produkcji konstrukcji szklanych wykorzystujemy najwyższej klasy bezpieczne szkło. Powierzchnia szkła jest odporna na działanie czynników zewnętrznych, dzięki temu zadaszenia szklane doskonale ochraniają wejścia do budynków przed trudnymi do przewidzenia opadami atmosferycznymi. Natomiast schody szklane na długo zachowują wygląd, przykuwający uwagę gości odwiedzających reprezentatywne pomieszczenia Twojego obiektu. Wykonywane przez nas konstrukcje szklane doskonałe pełnią swoją funkcję, a do tego świetnie się prezentują. W połączeniu z rozmaitymi elementami stalowymi, z pewnością będą stanowić wyjątkowy element aranżacji wnętrza. Jako uznany na rynku producent specjalizujący się w konstrukcjach szklanych, dostarczamy produkty będące doskonałą kombinacją funkcjonalności oraz świetnego designu. Wysokiej jakości szkło oraz mocowania ze stali nierdzewnej wykorzystane do produkcji prezentowanych schodów i zadaszeń powodują, że spełniają one najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Konstrukcje stalowe

Konstrukcje stalowe

Balustrady i balkony

Balustrady i balkony

Ogrodzenia i bramy

Ogrodzenia i bramy

Schody metalowe

Schody metalowe

Meble szklane

Meble szklane

Konstrukcje szklane

Konstrukcje szklane

Tempra Sp. z o.o. ul.Świerczewska 3 , 62-030 Luboń tel. (61) 8130-776

realizacja: Studio Fabryka